Skip to content

HAKKIMIZDA

MORE DEKORASYON

HAKKIMIZDA

Tezgah sektöründe, Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde inşaat firmalarına; proje uygulama, ürün geliştirme ve tedarik hizmeti vermektedir. Kurulduğu yıllardın bu yana Akrilik, Kuvars ve Porselen esaslı ürünleri kullanarak, birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

More Dekorasyon olarak; Banko, Mutfak ve Banyo tezgahlarınızın dışında, hayalinizde gerçekleştirmek istediğiniz her türlü projeleri özenle, özveriyle ve büyük Titizlikle sizlere teknik destek vermeye ve çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz. Tüm müşterileri için ‘güvenilir ve sürekli bir çözüm ortağı’ olma yolunda kararlı adımlarla yürümektedir. Hep daha iyiyi arayacağımız bu güzel yolculukta, sizlerle de birlikte çalışabilmek ümidiyle..

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak; Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

Siz Hayal edin biz gerçekleştirelim..

Tezgah Sektöründe faaliyet gösteren firmamız, bir çok kaliteli firmanın yetkili imalatçısı konumunda olup, ürünlerin hepsi icin garanti tahüdünde bulunur. Tüm müşterileri için ‘güvenilir ve sürekli bir çözüm ortağı’ olma yolunda kararlı adımlarla yürümektedir. Hep daha iyiyi arayacağımız bu güzel yolculukta, sizlerle de birlikte çalışabilmek ümidiyle..
Neden Biz!

İşçilik Kalitemiz Olmassa Olmazımızdır!
En kaliteli taşı kullanmakla yetinmiyoruz, müşterimizin isteğini tam anlamak, doğru yönlendirmek, en iyi malzemeleri kullanarak kusursuz ölçü almak da işimizin önemli bir parçası. Tüm süreçlerde uzman ekibimizle en kaliteli sonuca ulaşmak için gayretle çalışıyoruz.

Misyon

Kesintisiz bir kalite seviyesine ulaşmak öncelikli görevimizdir. Müşteri beklentilerini sağlamak için mükemmel bir çalışma disiplinine sahip olmak sürekli iyileşme başarısına ulaşmak üzere tüm çalışanların birbirini anlamaları, güven duymaları, ön yargıdan uzak iletişime dayanan organize ve koordine olmuş bir takım oluşturmak amacımızdır.

Vizyon

More Dekorasyon Müşteri memnuniyetini ve bunu müşterilerine aktarabilmiş bir şirket olarak Ürün ve Hizmet kalitesi, Teslim süresi Fiyat, Güvenilirlik, Çevreye olan duyarlılığı ve Çalışanların memnuniyeti açısından sektörde ve Türk ekonomisinde örnek bir model olacaktır.

Fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

Büyük ebatlı projeleriniz için özel fiyat isteyiniz..