Skip to content

ÇİMSTONE

Çimstone Kuvars Esaslı Kompozite Taş üretiminde marka.. Doğayı kıskandıran renkler, kuvarsın sağlamlığıyla hayat buluyor…

Çimstone , İtalyan BRETON teknolojisiyle üretilen kuvars esaslı kompoze taştır. Doğal taş dokularını kuvarsın sağlamlığıyla birleştirip, Banko, tezgah, zemin, cephe, merdiven gibi her tür yüzeyde artan beklentileri üstün kalite ve çeşitteki ürünleriyle karşılar.

Çimstone, kuvars mineralini en gelişmiş teknolojilerle işleyerek yaşam alanlarına değer katan estetiğe sahip, dayanıklılığı ile fark yaratan yüzeylere dönüştürür. Kuvarsın dayanım gücünü yaşam alanlarınıza taşıyan Çimstone, uzun yıllar ilk günkü görünümünü korur.
Doku ve tasarım alternatifleri ile farklı, dolap kapakları ile uyumlu, değişik beklentilere uygun renklerde üretilebilir. Pigmentlerle renklendirilen ayna, cam, deniz kabuğu, bazalt, pirinç talaşı gibi farklı malzemelerle efektler verilebilir Bugüne kadar alışılagelmiş yüzey kaplama malzemelerinden çok farklı görünümlere olanak sağlar

Çimstone Mutfak Tezgahları

İdeal bir tezgah, dekorasyon tercihlerinize uyum sağlayacak estetik değere sahip olmalı ve üzerinde gerçekleşecek mutfak işlemlerinden yıllarca etkilenmeyecek ölçüde dayanıklılık sergilemelidir.

ÜSTÜN TEKNİK ÖZELLİKLER

Aşınmaya, çizilmeye dayanıklı.

Doğadaki En sert mineral taşlardan biri olan kuvars, 7 mohs sertlik derecesi sayesinde Çimstone’a eşsiz sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır.

Kolay temizlenir.

Çimstone parlaklığını kuvarsın ışıltısından alır. Kompakt yapısı sayesinde sıvı emmez, leke tutmaz. Basit bir bakım ve temizlikle ilk günkü görünümünü korur.

Asit ve bazlara karşı dirençli.

Çimstone, asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanım gösterir. Zeytinyağı, şarap, sirke, limon, çay, meyve suları ve güçlü baharatlar sorun olmaktan çıkar.

ÇİMSTONE RENK KARTELASI