Skip to content

SİLESTONE

Silestone, dilediğiniz mekanlarda tezgah ya da zemin ve duvarlarda kullanabileceğiniz, %94’ü kuvarstan oluşan senelerin deneyimi ve teknolojisi ile ortaya çıkmış sert ve dayanıklı bir malzemedir.

Silestone tarafından özel işlemlerden geçirilerek sizlere sunulmaktadır. Etkileyici renkleri, dayanıklılığı ve leke direnci sayesinde mutfak ve banyo dekorasyonları başta olmak üzere zemin ve duvarlara da uygulanabilmekte ve uygulandığı mekanlara tarz katmaktadır. Gözeneksiz yüzeyi sayesinde şarap, kahve, limon suyu, sirke, yağ ve makyaj malzemeleri gibi lekelere karşı dirençlidir.

Silestone® Microban Anti bakteriyel Koruma özelliği sayesinde herhangi bir özel işleme gerek olmaksızın tezgahlarınızın üzerinde zararlı bakteriler yaşamaz, %100 hijyen sunar.

ÜRÜN YÜZEY SEÇENEKLERİ

Orijinal Silestone kuvars yüzeyidir. Zamana karşı koyan bir görünüm ve dokunuş. Silestone orijinal parlak yüzeyler ışıltılı bir parlaklık ve doğal taşın yumuşak hissi ile dünya çapında popülerliğini sürdürmektedir.

Silestone Suede yüzey saf güzellik ve konfor hissi uyandıran eşsiz bir yumuşaklık dokusu veren çok özel bir yüzeydir. Mat bir yüzey, renklerinin güzelliğini vurgulamak için ek ürünlere ihtiyaç duyulmaması.

Volcano aynı anda hem rüstik hem de yumuşaklık hissi verebilen özel bir kuvars yüzeydir. Volcano, mutfak ve banyolar için elegan ve farklı bir yüzey bulmak için yapılan Ar-Ge çalışmalarının bir sonucudur.

ÜSTÜN TEKNİK ÖZELLİKLER

Yüksek Kalite Garantisi

Silestone®, üstün antibakteriyel korumalı tezgah ve evyeler gibi ürünler dahil olmak üzere yüksek kaliteli mutfak ve banyolar için tasarlanmış kuvars yüzeylerin önde gelen üreticisidir.

Yüksek Leke Direnci

Silestone® gözeneksiz bir yüzeye sahip olması sayesinde kahve, şarap, limon suyu, zeytinyağı, sirke, makyaj malzemesi ve başka ürünlerden kaynaklanan lekelere karşı yüksek dirençlidir.

Yüksek Darbe Direnci

Silestone® yüksek darbe direnci sayesinde granit, mermer gibi benzeri katı yüzeylerden daha dayanıklıdır. Bu yüzden Tencere, tava gibi sert nesneleri kullanırken sorun yaşamazsınız.

Antibakteriyel Koruma

Silestone®, bakterilerin çoğalmasını engelleyen, en son jenerasyon gümüş iyonlarının kullanımına dayalı olarak Cosentino tarafından geliştirilen, benzersiz bir antibakteriyel formüle sahip tek markadır.

Çizilme Direnci

Kuvars dünyanın en sert minerallerinden biridir. Dış etkenlere karşı gösterdiği bu yüksek direnç ürünlerimizi dayanıklı yapar. Silestone kolay kolay çizilmez..

Doğal Kuvars

Kuvars genellikle beyaz veya saydam olan kristal silikon dioksittir (SiO2), ancak oluşumu sırasında farklı yabancı maddeler ile temasa geçerek diğer renklerde de bulunabilmektedir.

SİLESTONE RENK KARTELASI