Skip to content

T-ONE

Gözeneksiz dokusu ile sağlığa dost, gelişmiş imalat yöntemiyle çağın ötesinde %100 doğal malzemeden üretilen porselen tezgahlarımız, tamamen antibakteriyel olup, sizler için %100 yerli olarak Türkiye’de üretilmektedir.

Porselen tezgah ile mutfaklar sınıf atlıyor !

Yeni nesil mutfaklarda yerini almaya başlayan T-ONE Porselen Tezgah; dayanıklı yapısı, hijyenik yüzeyi ve estetik görünümüyle mutfak keyfinizi arttırmak için tasarlandı.

Üstün özellikleriyle mimarinin ezber bozan seramiği Kalesinterflex plakaları ile üretilen T-One Mutfak Tezgahı, özel laminasyon uygulaması ile bütün beklentilerinize cevap verebilecek özelliklerle donatıldı. 

T-One Porselen Mutfak Tezgahı; 5mm kalınlığında 120×360 ve 100×300 cm ebadındaki Kalesinterflex porselen plakalarının laminasyon yapılması ile elde edilir.

ÜSTÜN TEKNİK ÖZELLİKLER

Çizilme ve aşınmaya karşı dirençlidir.

T-One, çizilmeye ve derin aşınmalara karşı dayanıklıdır. Yoğun kullanıma ve sık temizlemeye tabi tutulsa bile ürün özellikleri değişmez.

Yüksek UV Direnci

T-One ultraviyole ışınlarına (UV) yüksek direnç gösterir ve zamanla solmaz, rengini kaybetmez. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır.

Leke Tutmayan Yapı

Şarap, kahve, kalem ve pas gibi en inatçı lekeler Dekton yüzeyinde barınmaz, gözeneksiz yapısı sayesinde kimyasal maddelere de dayanıklıdır.

T-ONE RENK KARTELASI