Skip to content

NEOLİTH

Yüksek Teknoloji ürünü, büyük ebatlı porselen levhadır.. Neolith Mutfak, Banyo ve Masa Tezgahlarında Tüm Sorunlarınız DOĞAL ÇÖZÜMÜDÜR.

Neolith Tezgah, Islak zeminler, döşemeler, lambriler, kaplamalar, cepheler gibi yüzey uygulamaları için çözüm üretir.

En talepkâr mimari projelere bile en etkili çözümler sunan, geniş bir renk ve yüzey yelpazesine sahip ve bu tasarım özellikleriyle sayısız uygulamada, iç ve dış alanda, döşeme ve kaplamalarda kullanılabilen günümüzdeki büyük ebatlı ve ileri düzey teknoloji ürünü porselen levhadır.

Mutfak tezgahı, gıda artıkları ve bırakılmış atıklar malzemeye nufus edemediklerinden temizlenmesi oldukça kolaydır, bu nedenle Hijyen garanti eder. Çogu Durumda Nemli bir bez, temizlik için yeterlidir. Üretim işleminin bir başka avantajı ise ısıya karşı dayanıklı olmasıdır. Sıcak tencere ya da tava, yüzeyde herhangi bir deformasyon oluşturmaz.

Neolith Mutfak Tezgahları

Leke tutmaz su emmez bakteri barındırmaz. Çizilmez sıcaktan etkilenmez. Darbelere karşı dirençli bir üründür. Neolith bugün hastahaneler, eczaneler, laboratuvarlar vb birçok yer için genel anlamda kullanılan tercih edilen bir seramik porselen çeşididir .

ÜSTÜN TEKNİK ÖZELLİKLER

Neolith ; Çizilmez,yanmaz,leke tutmaz ve en önemlisi doğal bir malzemedir. Tüm iç & dış mekan cephe ve duvar kaplamalarında, banyo & mutfak tezgahlarında ve zemin döşemelerinizde Neolith’i rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yüksek makaslama kuvveti, ağır yükleme ve baskıya dayanıklı hale getirir. ÇEVRE DOSTUDUR tamimiyle doğal maddelerden üretilen Neolith çevreye zararlı hiçbir madde yaymaz ve tamamen geri dönüştürülebilir.

Yüksek Isıya Dayanıklıdır.

Yüksek ısıya maruz kaldığında teknik madde veya duman yaymaz ve alev almaz.

Tamamen Hijyeniktir

Sağlığa zararlı hiç bir madde yaymaz ve besinlerle temasında hiçbir sakınca yoktur..

Temizlemesi Kolaydır.

Amonyak ya da çamaşır suyu vb. her türlü kimyasal temizlik maddesine karşı dayanıklıdır.

NEOLITH RENK KARTELASI