Skip to content

INFINITY

Infinity, mimari, iç mekânlar ve özel çözümler için yüksek kaliteli 6 mm, 12 mm ve 20 mm kalınlık seçenekleriyle 1620*3240 mm’ye kadar ölçülere sahip büyük boyutlu porselen plakaların üretiminde uzmanlaşmıştır.

Geniş Infinity koleksiyonu, yüksek teknolojiyi inovasyonla birleştiren, tüm dünyadaki mimarların ve tasarımcıların yaratıcılığını destekleyen çeşitli yüzeyler sunar. Infinity ürünleri aşınmaya, yıpranmaya ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Temizlenmesi kolaydır, ısı veya asitlerden etkilenmezler.

Tezgah seçimlerinde bir çok tüketici kalite ve görselliğe önem verdiği kadar fiyatlara da son derece dikkat etmektedir. İnfinity Surfaces Fiyatları belki muhtelif ürünlere göre fiyat farkı oluşturan bir marka olsa da ürün kalitesi ve şıklığı ile sizlere yıllarca kalıcı görüntüsü ile geri dönüşü olan bir üründür.Infinity Surfaces Tezgah çin bir çok farklı renk seçimi yapabilir ve Porslen Masa, Banyo Tezgahı , Mutfak Tezgahı veya yer zemini duvar kaplama gibi alanlarda farkınızı yansıtabilirsiniz.

İnfinity Levhalar duvarlara uygulanabilir, dekoratif döşeme elemanları oluşturmak için dönüştürülebilir veya yapıştırılmış veya havalandırmalı cephelerde dış kaplama olarak kullanılabilir.

ÜSTÜN TEKNİK ÖZELLİKLER

Çizilme ve aşınmaya karşı dirençlidir.

Infinity, çizilmeye ve derin aşınmalara karşı dayanıklıdır. Yoğun kullanıma ve sık temizlemeye tabi tutulsa bile ürün özellikleri değişmez.

Yüksek UV Direnci

Infinity ultraviyole ışınlarına (UV) yüksek direnç gösterir ve zamanla solmaz, rengini kaybetmez. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır.

Leke Tutmayan Yapı

Şarap, kahve, kalem ve pas gibi en inatçı lekeler Dekton yüzeyinde barınmaz, gözeneksiz yapısı sayesinde kimyasal maddelere de dayanıklıdır.

INFINITY RENK KARTELASI